Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Już niedługo trzecia edycja konwentu Konline - imprezy online dla miłośników RPG i gier planszowych! Wydarzenie ma się odbyć 4 do 6 marca 2022 roku. 

W programie Konline 2022 znajdziecie sesje RPG w wielu różnych systemach z Mistrzami Gry i graczami z całego świata! Organizatorzy planują również ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne. Konwent odbędzie się całkowicie online na serwerze Konline na discordzie. To fantastyczna okazja żeby spotkać się z innymi graczami, przeżyć nową przygodę czy podyskutować - wszystko przed ekranem własnego komputera.

Konline 2022 jest organizowany przez Avangardę - grupę zrzeszającą ludzi kochających gry RPG, planszówki, larpy i fantastykę. Grupa ma już spore doświadczenie w organizowaniu konwentów i wydarzeń, między innymi Konwent Miłośników Fantastyki Avangarda, imprezy planszówkowe, Zjava oraz Czas na przygodę.

Konline 2022