Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Witam,
Dziś mamy przyjemność zaprosić Was na jedyny w swoim rodzaju konwent w Tomaszowie Mazowieckim. Jest nim WarKon, który objęliśmy patronatem medialnym! Dlaczego warto wybrać się na wojenny konwent? Poniżej mały opis imprezy wraz z bardziej szczegółowymi informacjami:

„W dniach 18-19 października Apokalipsa nadejdzie po raz drugi. Konwent Fantastyki WarKon powraca do Tomaszowa Mazowieckiego - tym razem jeszcze większy, jeszcze lepszy i jeszcze bardziej wybuchowy. Zapewniamy ogrom ciekawych prelekcji nie tylko o fantastyce, jako że w tym roku pojawią się także blok popularno-naukowy oraz mangowy. Nie zabraknie również konkursów, sesji RPG, konsolówek, planszówek, DDR-ów oraz lotów w kosmos - to nie pomyłka! Na tomaszowskim konwencie będziecie mogli wyruszyć w gwiazdy z pomocą Artemisa, symulatora statku kosmicznego. Przede wszystkim jednak na WarKonie rozstrzygną się losy postapokaliptycznego świata. W ramach gry konwentowej do walki staną Imperium oraz Rebelia - a o wyniku tej bitwy zadecydują sami uczestnicy.”

Strona www konwentu: http://warkon.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/WarKonKonwent
Strona wydarzenia na KP: http://www.konwenty-poludniowe.pl/konwenty/kalendarz/details/97-warkon-2014

Tagged Under