Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Dni Fantastyki Militarnej. Brzmi fascynująco prawda? Takie cudo odbędzie się 28 - 29 sierpnia w Furia - Centrum Gier Fabularnych oraz Muzeum Miejskie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej. I to pod naszym patronatem! Jak połączyć tak odrębne tematy? Cytując organizację:

„Jest to pierwsze takie wydarzenie w Polsce i pierwszy taki charakter imprezy: organizatorzy uciekają od "standardowego" konwentowego schematu i będą kładli nacisk przede wszystkim na turnieje i konkursy. (...) Oprócz tego plan zakłada organizację turnieju strzelniczego, widowiskowego turnieju juggera, gdzie walczy się bezpieczną bronią białą, oraz turnieju gier planszowych.”


Więcej informacji znajdziecie na Fanpage wydarzenia:
https://www.facebook.com/DniFantastykiMilitarnej
oraz stronie wydarzenia na KP:
http://www.konwenty-poludniowe.pl/…/270-dni-fantastyki-mili…

Tagged Under