Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Witam,
Objęliśmy patronatem medialnym kolejną imprezę. Jest to V SPOT - kanie z larpami, które odbędzie się w Przywidzu (ok 40 km od Gdańska) 25 - 27 kwietnia tego roku. Jak sama nazwa wskazuje, jest to impreza skierowana głównie do fanów larpów i tematów około fantastycznych. Oczywiście zapraszamy Was serdecznie wraz z organizatorami :-). Więcej informacji na http://spot.larp-zt.pl/ i oczywiście na naszej stronie: http://www.konwenty-poludniowe.pl/2010/12/v-spot-kanie-z-larpami.html

Dodatkowym smaczkiem może okazać się konkurs „Czary 2014", który wyłoni najlepszego larpa, jeepforma i strój larpowy :-). A.


Tagged Under