Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Organizatorzy konwentu NiuCon 8 nie próżnują i przypominają o wciąż trwających zgłoszeniach na wiele różnych stanowisk oraz stoisk. To jeden z tych niewielu przypadków, w których po prostu zacytujemy oryginał, bo jest odpowiednio wyczerpujący i nie ma sensu go zmieniać:

Aleja Artystów - jest dla wszystkich którzy coś tworzą i chcieliby zarabiać na swojej sztuce. Znacie jakichś? Powiedzcie im o nas :) http://niucon.pl/aleja-artystow-zgloszenia/

� Stoiska - to już ostatnia chwila by zgłosić swoje stoisko! Już w tym tygodniu zamykamy zgłoszenia! http://niucon.pl/wystawcy/

� Atrakcje - jeszcze z 3 tygodnie będziemy zbierać propozycje programowe od was http://niucon.pl/dodaj_atrakcje/

� Helperzy - Chcesz nam pomóc współtworzyć NiuCon? http://niucon.pl/helperzy/

� Obsługa Games Roomu - UWAGA OSTATNIE MIEJSCA! Znasz się na planszówkach i granie z innymi to hobby nie praca? To miejsce dla Ciebie! http://niucon.pl/obsluga-gamesroomu/

Logo NiuCon 8

Czym są Konwenty Południowe

Konwenty w Polsce

Konwenty Południowe są największą w Polsce redakcją o wydarzeniach popkulturalnych w kraju. U nas znajdziecie najświeższe informacje o konwentach z różnych dziedzin. Początki portalu sięgają roku 2013 kiedy to zaczęliśmy od pierwszych konwentowych relacji i recenzji. Trzon i najważniejszy punkt działania stanowi nasza lista konwentów stanowiąca najobszerniejszy i najbardziej aktualny zbiór eventów odbywających się na terenie Polski. Nasze główne działy to konwenty fantastyki, mangi i anime, gier i e-sportu, gier planszowych czy LARP-y. Dzięki nam możesz też być stale na bieżąco dzięki newsom o wydarzeniach. Strona Konwentów Południowych jest także responsywna, co dodatkowo wspomaga nasza mobilna aplikacja na androida - Kalendarz/Lista Konwentów.

Galerie i fotorelacje z konwentów

Jako dziennikarze, jesteśmy obecni na wielu imprezach, a dzięki sieci fotoreporterów w całym kraju, jesteśmy w stanie wykonywać i publikować zdjęcia z konwentów w formie galerii na naszym Fanpage. W wygodny sposób możecie nawigować po imprezach z podziałem na kolejne lata i miesiące dzięki przejrzystym buttonom. Wystarczy kliknąć by przejść do interesującej nas fotorelacji z wydarzeń.

Recenzje książek, mang i gier planszowych

To nie wszystko. Portal stale się rozwija, co wpływa na otwieranie kolejnych działów. Od 2015 roku piszemy też recenzje książek o tematyce fantastycznej, a niedługo później na naszej stronie pojawiły się także recenzje gier planszowych, mang, systemów RPG i komiksów. Współpracujemy z 37 wydawnictwami co gwarantuje nam często przedpremierowy dostęp do materiałów i szybką recenzję, która podpowie Wam czego możecie się spodziewać.

Wywiady

Na naszej stronie znajdziecie także wywiady ze znanymi oraz debiutującymi cosplayerami czy pisarzami książek. Z racji tematyki portalu przeczytacie u nas także rozmowy z graczami, e-sportowcami i osobami związanymi z branżą gier elektronicznych.