Co się stanie, kiedy dwóch autorów fantastyki spotka się, by porozmawiać o tym, co im przeszkadza w pisaniu książek? Możemy oczywiście wyciągnąć z tego wiele wartościowych informacji, a także dowiedzieć się różnych ciekawostek. Na przykład tego, że Marcin Przybyłek nienawidzi sąsiadki, a Arkady Saulski do popołudnia nie wychodzi z łóżka. Możemy także usłyszeć, że youtuber Mietczyński leczy depresję oraz dowiedzieć się, jakie fantastyczne projekty obu pisarzy nigdy nie ujrzały światła dziennego mimo zaawansowanych prac.

Odsłony: 180

Jako że odwiedziliśmy tegoroczną edycję Warsaw Comic Con, nie mogło zabraknąć materiałów filmowych. Pierwszym z nich jest pełna playlista ze wszystkimi występami na konkursie cosplay, jaki odbył się podczas eventu. Znajdziecie ją na naszym kanale na YouTube.

Odsłony: 1171

Wiele osób pyta nas o nagrania z występów na konkursie cosplay podczas konwentu Love Anime! 2016. Odpowiadamy: Występy już są na naszym kanale! Znajdziecie je na udostępnionej playliście :-). Miłego oglądania!

Odsłony: 1900

Cosplay Music Review jest już na youtube. Oczywiście chodzi nam o pokaz z konwentu XmasCon w Krakowie, który odbył się w zeszły weekend. Zobaczcie jakie stroje mogliśmy ujrzeć na najlepszym świątecznym konwencie w Polsce.

Odsłony: 1602

Widzieliście na razie tylko zdjęcia, a teraz czas na nagrania z konkursu cosplay na konwencie XmasCon w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do oglądania i łapkowania naszego kanału!

Odsłony: 1456

Hej!
W zalewie materiałów z Poznańskiego Japaniconu, prezentujemy Wam nasz Cosplay Music Video, który stworzyliśmy na tym właśnie wydarzeniu wraz z wieloma bardzo pomocny strójmakerami. Zapraszamy do oglądania, rozpowszechniania i lajkowania!

Odsłony: 1671

A my jeszcze zarzucimy tematem. Konwent NiuCon i nasz Cosplay Music Video ;-).

Odsłony: 2277

Ciekawi cosplayów spacerujących po terenie konwentu RYUcon? Mamy dla Was pokazówke w formie Cosplay Music Video:

Odsłony: 1683

Skoro już jesteśmy przy zapowiedziach, zobaczcie co przygorował dla nas Jagacon! Jak dla mnie, czyste mistrzostwo. Ta fabuła, te pościgi i wybuchy! Ale nie będę przecież spojlerował. Sami obejrzyjcie.

PS. Podoba Wam się moda na takie zapowiedzi konwentów?

Odsłony: 1485

SkierCon już niebawem, więc warto dowiedzieć się nieco więcej o konwencie. Możecie to zrobić tradycyjnie, po prostu odwiedzając naszą stronę www i wyszukać odpowiednią pozycję w kalendarzu lub wyszukiwarce. Jednak znacznie ciekawsze będzie obejrzenie tej zapowiedzi na youtube:

Odsłony: 1557

Podobne artykuły