Co się stanie, kiedy dwóch autorów fantastyki spotka się, by porozmawiać o tym, co im przeszkadza w pisaniu książek? Możemy oczywiście wyciągnąć z tego wiele wartościowych informacji, a także dowiedzieć się różnych ciekawostek. Na przykład tego, że Marcin Przybyłek nienawidzi sąsiadki, a Arkady Saulski do popołudnia nie wychodzi z łóżka. Możemy także usłyszeć, że youtuber Mietczyński leczy depresję oraz dowiedzieć się, jakie fantastyczne projekty obu pisarzy nigdy nie ujrzały światła dziennego mimo zaawansowanych prac.

Jako że odwiedziliśmy tegoroczną edycję Warsaw Comic Con, nie mogło zabraknąć materiałów filmowych. Pierwszym z nich jest pełna playlista ze wszystkimi występami na konkursie cosplay, jaki odbył się podczas eventu. Znajdziecie ją na naszym kanale na YouTube.

Wiele osób pyta nas o nagrania z występów na konkursie cosplay podczas konwentu Love Anime! 2016. Odpowiadamy: Występy już są na naszym kanale! Znajdziecie je na udostępnionej playliście :-). Miłego oglądania!

Cosplay Music Review jest już na youtube. Oczywiście chodzi nam o pokaz z konwentu XmasCon w Krakowie, który odbył się w zeszły weekend. Zobaczcie jakie stroje mogliśmy ujrzeć na najlepszym świątecznym konwencie w Polsce.

Widzieliście na razie tylko zdjęcia, a teraz czas na nagrania z konkursu cosplay na konwencie XmasCon w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do oglądania i łapkowania naszego kanału!

Hej!
W zalewie materiałów z Poznańskiego Japaniconu, prezentujemy Wam nasz Cosplay Music Video, który stworzyliśmy na tym właśnie wydarzeniu wraz z wieloma bardzo pomocny strójmakerami. Zapraszamy do oglądania, rozpowszechniania i lajkowania!

A my jeszcze zarzucimy tematem. Konwent NiuCon i nasz Cosplay Music Video ;-).

Ciekawi cosplayów spacerujących po terenie konwentu RYUcon? Mamy dla Was pokazówke w formie Cosplay Music Video:

Skoro już jesteśmy przy zapowiedziach, zobaczcie co przygorował dla nas Jagacon! Jak dla mnie, czyste mistrzostwo. Ta fabuła, te pościgi i wybuchy! Ale nie będę przecież spojlerował. Sami obejrzyjcie.

PS. Podoba Wam się moda na takie zapowiedzi konwentów?

SkierCon już niebawem, więc warto dowiedzieć się nieco więcej o konwencie. Możecie to zrobić tradycyjnie, po prostu odwiedzając naszą stronę www i wyszukać odpowiednią pozycję w kalendarzu lub wyszukiwarce. Jednak znacznie ciekawsze będzie obejrzenie tej zapowiedzi na youtube:

Podobne artykuły