Ostatnia prezentacja Konami na pewno uszczęśliwiła fanów serii „Silent Hill”. Potwierdzono na niej remake „Silent Hill 2”przygotowywany przez krakowski Blooper Team. Zapowiedziano także trzy spin-offy. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że powstanie kolejny film na podstawie ww. serii i będzie on ekranizacją Silent Hill 2. W trakcie prezentacji padł także tytuł nadchodzącego dzieła, „Return to Silent Hill”. Reżyser Christophe Gans opowiada, że będzie to historia o młodym człowieku, powracającym do miasteczka Silent Hill, gdzie niegdyś poznał wielką miłość, a teraz znajdzie tylko koszmar.

W trakcie prezentacji okazało się, że casting do filmu nadal trwa, a zdjęcia do produkcji jeszcze się nie rozpoczęły. Mimo to Victor Hadid zachwalał reżysera i opisywał nowy film jako „bardzo nowoczesny, ale jednocześnie wierny grze”. Czy jest więc szansa, aby produkcja została zrealizowana pod koniec 2023 roku, jak to wcześniej planowano?

Christophe Gans był reżyserem pierwszej części filmu, nawiązującej do znanej serii „Silent Hill”. Jak myślicie, czy jego kolejna część okaże się sukcesem? 

silent hill film

Tagged Under