Pub Polufka

Adres:
Gdańsk, Konrada Leczkowa 18
Kategoria:
Gry planszowe
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:
Pn-Wt - 17:00-00:30
Śr-Cz - 17:00-01:30
Pt-Sb - 16:00-02:30
Nd - 16:00-00:00
Pub Polufka - Konwenty Południowe
Opis:

POLUFKA to niepowtarzalne połączenie piwa, meczów i gier planszowych. To miejsce na zwykły wypad ze znajomymi, urodziny, imprezę firmową, spotkanie integracyjne i... :)

Serwujemy piwa kraftowe, regionalne i importowane - PONAD 140 GATUNKÓW PIW! Głód zaspokajamy kultowymi, pysznymi TOSTAMI. Zmarzniętych ogrzewamy kolorowymi deskami SHOTÓW lub GRZAŃCAMI ze świeżymi owocami, miodem i przyprawami.

Pokazujemy MECZE piłki nożnej, z których największą popularnością cieszą się spotkania Ligi Mistrzów. Na ciekawsze spotkania rekomendujemy rezerwowanie stolików z wyprzedzeniem. REZERWACJE są DARMOWE.

Posiadamy własną biblioteczkę ponad 250 GIER PLANSZOWYCH, które udostępniamy klientom za darmo. Prowadzimy również wypożyczalnię gier planszowych.

Choć zadomowiliśmy się w swoim lokalu w akademikach PG, chętnie ruszamy też z naszym wyjazdowym barem, żeby zapewnić Ci ulubione piwo na Twojej imprezie firmowej, targach, konferencjach, weselu. Chciałbyś zaserwować swoim gościom piwo kraftowe? Skontaktuj się z nami!

A może chciałbyś zorganizować event planszówkowy dla większej grupy? Z naszym doświadczeniem i obszerną biblioteczką gier na pewno poradzimy sobie z tym zadaniem. Odezwij się do nas!

Masz inny nietypowy pomysł? Pisz śmiało, a może razem stworzymy coś fajnego! :)