Exp Pub

Adres:
Szczecin, Mariacka 26
Kategoria:
Gry planszowe
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:

Pn-Cz - 17:00-00:00
Pt - 17:00-01:00
Sb - 16:00-01:00
Nd - 16:00-23:00

Exp Pub - Konwenty Południowe
Opis:

Gry planszowe to hobby które zdobywa ostatnimi czasy ogromna popularność. Do spędzenia wolnego czasu nie przed telewizorem czy monitorem a z przyjaciółmi, nie trzeba nikogo namawiać. Jako alternatywny sposób wspólnego spędzania czasu gry planszowe, karciane i imprezowe, dzięki swojej różnorodności, świetnie się sprawdzają. A jeśli dodamy do tego doskonałej jakości piwo i napoje, dostajemy przepis na doskonałą rozrywkę.

Rezerwacje przyjmujemy mailowo, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie www, lub poprzez wiadomości prywatne na facebooku (najpewniejsza opcja). Jako, że istnieje limit miejsc do rezerwacji, oraz nie zawsze jesteśmy w stanie sprawdzać wiadomości, osoby zainteresowane prosimy o kontakt przynajmniej z 24 godzinnym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczą dużej ilości miejsc.

Grając w gry nie można przeoczyć sprawiających ogromną przyjemność systemów zdobywania doświadczenia i rozwoju postaci. Każdy kolejny PD-k przybliża nas do upragnionego celu. Nie inaczej jest w naszym EXP'ie – w końcu nazwa do czegoś zobowiązuje. Zamawiając kolejne pozycje z barowego asortymentu, biorąc udział w wydarzeniach, wygrywając turnieje czy też zaliczając Questy, na Twoim koncie zapisywane będą punkty doświadczenia i, jak to bywa z PD-kami, pozwalają one osiągać kolejne levele. Z czym wiąże się levelowanie postaci, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć :)