24 sierpnia organizatorzy Opolconu poinformowali na Facebook'u, że wśród wyjątkowych gości jubileuszowej, 10. edycji pojawi się znany mistrz horroru z Edynburga we własnej osobie! Jest on autorem chociażby powieści „Manitou”, która zapoczątkowała wyjątkową serię o potężnym i mściwym indiańskim szamanie szukającym zemsty za śmierć swoich pobratymców.

Osoby będące fanami powieści grozy zapewne domyśliły się, iż tym tajemniczym gościem jest nie kto inny, jak sam Graham Masterton! Z racji, że pojawi się na evencie, zainteresowani zapewne mogą zabrać ze sobą książkę do podpisania lub notes z pytaniami do autora i zadać je, jeśli akurat nadarzy się sposobność.

Sam Masterton jest nie tylko wielokrotnie nagradzanym pisarzem, ale także patronuje różnym charytatywnym działaniom, chociażby projektowi „W więzieniu pisane”, czyli konkursowi literackiemu skierowanemu do osób osadzonych w zakładach karnych.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać z niecierpliwością na tegoroczną, 10. już edycję, która odbędzie się już w dniach 15–17 września w Opolu i będzie obfitować w niezwykłe atrakcje i świetnych gości, takich jak wspomniany pisarz!

Baner Opolcon 2023

Tagged Under

Podobne artykuły