Mamy już pierwsze zdjęcia z Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019! Możecie je obejrzeć na naszym fanpage, wystarczy, że klikniecie poniższy przycisk ;-). Pozostałe nasze fotorelacje wraz z przyciskami znajdziecie na podstronie galerii!

Festiwal fantastyki Pyrkon 2019 by Alchelor

Poniżej zamieszczamy trzy przyciski kierujące do naszych fotorelacji z festiwalu fantastyki FALKON 2016. Serdecznie zapraszamy!

Falkon 2016 by AlchelorPokaz Mody Alternatywnej na Falkon 2016 by Alchelorfalkon_2016 by Marcus

Na naszym Fanpage pojawiły się już galerie zdjęć/fotorelacje z tegorocznego PGA - Poznań Games Arena, który odbył się 21-23 października. U Daiku zobaczycie przede wszystkim cosplay, natomiast Marcus zwyczajowo skupił się na ogólnym poglądzie na imprezę. Wystarczy kliknąć jeden z dwóch poniższych buttonów, aby przenieść się do zdjęć. Zapraszamy!

pga daikupoznań game arena 2016 by Marcus

Mamy pierwszą galerię z krakowskiego konwentu mangi i anime - RyuCon. Zapraszamy serdecznie do jej przejrzenia!
RyuCon 2016 by Alchelor

Na pewno wielu z Was szuka zdjęć z konwentu Magnificon EXPO 2016. Pierwsza fotorelacja znajduje się już na naszej stronie, a kolejnych wypatrujcie w ciągu najbliższych dni w naszych galeriach. Tymczasem ułatwimy Wam sprawę i zostawimy button ;-).

Magnificon EXPO 2016 by Alchelor

Mamy już trzy galerie/fotorelacje z Festiwalu Fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Możecie je przejrzeć na naszym Fanpage. Tutaj natomiast znajdziecie guziczki do rzeczonych materiałów. Zapraszamy serdecznie! Jest cosplay, stoiska i wszystko inne, a będzie znacznie więcej zdjęć!

Pyrkon 2016. 8-10 kwietnia - Sabat CzarownicPyrkon 2016 by Traxus Pyrkon by Alchelor

Mamy już fotki z Katowickich finałów Intel Extreme Masters 2016! Możecie je obejrzeć klikając w poniższy button oraz po przejściu do działu galerie na naszej stronie i na naszym Fannpage! Zapraszamy seerdecznie.

Intel Extreme Masters - Marzec
Intel Extreme Masters (4 - 6 marca) by Alchelor

Wiecie co to jest Escape Room? Nie? Już tłumaczymy. Jesteście tylko Wy, cztery ściany, meble i różne dziwne... przedmioty. Praktycznie wszystko w tym pokoju jest zagadką. Rozwiązanie ich, to jedyna szansa na wyjście. Chyba, że chcecie zostać tam już na wieczność. Problem w tym, że macie tylko godzinę. Po tym czasie... tego nie wie nikt ;-).

Dlaczego mówimy Wam o tej atrakcji? Otóż uczestnicy East Games United będą mogli zabawić się za darmo! Do zgarnięcia są także nagrody ze specjalnych skrzynek/pudeł, umieszczonych na całym terenie wydarzenia. Jedyne czego Wam potrzeba to spryt i zdolność logicznego myślenia!

Mamy pierwsze dwie galerie zdjęć z Tsuru Japan Festival 3. Wkrótce będzie ich znacznie więcej, więc obserwujcie nasz Fanpage!

Tsuru Japan Festival 3 (14 - 15 listopada) Ogólna by Alchelor

Tsuru Japan Festival 3 (14 - 15 listopada) Cosplay by Alchelor

Mamy już pierwsze dwie galerie zdjęć z Wrocławskiego NiuConu. Możecie je znaleźć na naszym Fanpage. Dla ułatwienia, zostawiam tutaj buttony ;-).

NiuCon 7 (7 - 9 sierpnia 2015) Galeria Ogólna by Alchelor NiuCon 7 (7 - 9 sierpnia 2015) Konkurs Cosplay by Alchelor

Podobne artykuły