To już ten czas! Odpalajcie internety i przygotujcie palce do klikania! Dzień zakupu biletów na Pyrkon 2023 już blisko!

Każdy z nas nie mógł się tego doczekać — 27.10.2022 rusza sprzedaż biletów na Pyrkon 2023 oraz Pakietów Specjalnych na to wydarzenie. Nie są to jednak zwyczajowe Pakiety, a rok 2023 będzie dla pyrkonowych wyjadaczy czymś nietuzinkowym i to nie tylko w kwestii wejściówek.

Specjalny bilet 3-dniowy zapewni nam:

  • 4 tokeny;
  • wcześniejszą rejestrację na punkty programu;
  • osobne, vipowskie wejście — każdy poczuje się jak gwiazda;
  • limitowaną edycję Monopoly Pyrkon!

W tym roku zamiast kultowych koszulek organizatorzy zdecydowali się pójść o krok dalej i wykombinowali dobrze nam znaną grę Monopoly w wersji Pyrkonowej! Czy wy też zastanawiacie się, jakie wyzwania czekają na nas podczas gry? Czy Policjant, czy może tym razem Gżdacz będzie nas wysyłał do więzienia? Pewne jest, że każdy, kto zdecyduje się na Pakiet Specjalny, będzie umiał odpowiedzieć na to pytanie. Musicie się spieszyć, bo ilość Pakietów Specjalnych, a tym samym planszówek Monopoly Pyrkon, jest limitowana.

Wiemy, że możecie mieć jedno bardzo ważne pytanie. Co jeśli skusiłem się na bilet Early Birds, a chciałbym Pakiet Specjalny? Nic straconego! Wraz ze startem sprzedaży biletów ruszy upgrade już zakupionych biletów. Wystarczy, że wybierzecie specjalną opcję i wyrównacie różnicę w cenie — wszystko zostało dobrze przemyślane.

Skoro o przemyśleniach mowa: pewnie już się zastanawiacie, gdzie będziecie mogli „uciąć komara” podczas pyrkonowej zabawy. Mamy dobrą nowinę, ponieważ i tutaj pojawiły się kolejne nowości!

Nie jest to sleep, ale coś innego, co na pewno także zintegruje tak wielką, pyrkonową familię. Wielkimi brawami powitajcie w rodzinie Pyrcamp! Dzięki uprzejmości SCOUT CAMP POZNAŃ w przystępnej cenie ponownie będziemy mogli się wspólnie przekimać, ale tym razem pod namiotami! Nie masz własnego? Nie ma problemu! Wypożyczysz go na miejscu. Na terenie Pyrcampu zapewniona będzie przestrzeń sanitarna oraz miejsce do przygotowania posiłku — w końcu nie samymi zupkami chińskimi żyje człowiek (chyba). Nie martwcie się o swoje samochody, dla gości kempingu będzie przygotowany parking, gdzie Wasze pociechy na kółkach także znajdą swoje przytulne miejsce.

Jak Wam się podobają takie nowości? Na pewno będzie ciekawie! Przekonamy się o tym już 16-18 czerwca 2023 roku, a tymczasem... Zaraz będzie ciemno!

Baner Pyrkonu 2023