Wraz z początkiem weekendu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób zainteresowanych mangą, anime oraz szeroko pojętą kulturą Japonii i Azji. Jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą lub pasją, to z pewnością ucieszy cię informacja, że ruszyły zgłoszenia atrakcji na Animatsuri 2018!

W ramach konwentu można prowadzić wszelkiego rodzaju atrakcje – panele, konkursy, LARPy oraz wiele innych. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 czerwca (włącznie). W zamian za współtworzenie programu Animatsuri organizatorzy oferują zwroty pieniędzy za wejściówki:

  • 15 zł zwrotu za każdy konkurs
  • 25 zł za każdą prelekcję lub warsztaty
  • za LARPy i atrakcje niestandardowe stawki są ustalane indywidualnie

Przy większej liczbie prowadzacych wskazywana jest jedna osoba, która otrzymuje zwrot za daną atrakcję. Zwroty wykonywane są na konto po konwencie albo po przeprowadzeniu wszystkich punktów programu – w gotówce, na stoisku informacji.

W przypadku, gdy zwrot przekroczy wysokość opłaconej akredytacji, istnieje możliwość przekazania zwrotu na inną osobę. Wystarczy wskazać uczestnika konwentu, któremu chce się przekazać część zwrotu za prowadzone atrakcje.

Istnieje również możliwość otrzymania Anijenów w zamian za współtworzenie programu. Anijeny to waluta konwentowa używana na imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Animatsuri. Zwrot Anijenowy może przekroczyć kwotę opłaconej akredytacji. Aby skorzystać z tej opcji, należy poinformować o tym organizatorów do tygodnia przed konwentem.

Informacje o zgłoszeniach tutaj.
Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Logo Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej Animatsuri 2018