Jeśli kiedykolwiek miałeś pomysł na LARP-a albo chciałbyś się podzielić z innymi ciekawymi umiejętnościami w ramach praktycznych warsztatów, czy też lubisz organizować konkursy – ta informacja z pewnością Cię zainteresuje. Fornost, larpowy konwent terenowy, zbiera zgłoszenia punktów programu na najbliższą edycję odbywającą się w terminie 28.07 – 05.08.2018 w Łutowcu.

Organizatorzy w pierwszej kolejności będą brać pod uwagę zgłoszone LARP-y oraz gry terenowe, jednak można przedstawić również konkursy, warsztaty, turnieje, sesje RPG i inne atrakcje. Oczywiście dla prowadzących zapewnione będą zniżki na wejściówki. Za każdą godzinę prowadzenia atrakcji dostaje się 10% zniżki (dotyczy to punktów programu trwających nie mniej niż 2 godziny). A na każdy LARP przeznaczone jest dodatkowe 50% zwrotu. Bez względu na długość i liczbę organizowanych atrakcji, kwota akredytacyjna na pełen konwent nie może być niższa niż 40 zł.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania punktów programu na tegoroczny Fornost i życzymy powodzenia oraz dobrej zabawy na konwencie.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.