Zarówno portal Konwenty Południowe, jak i same wydarzenia popkulturalne w naszym kraju stale rosną. W ciągu lat naszej działalności wyszliśmy poza same konwenty, znajdując na liście konwentów i w mapie konwentów miejsce dla eventów e-sportowych, czy choćby targów książek. Nie wykluczamy, że kiedyś znajdą się tam też inne rzeczy, ale będziemy się starali odpowiednio to przefiltrować oraz nie odchodzić od głównych tematów naszego portalu, którymi są: fantastyka, manga i anime (i kultura oraz popkultura krajów azjatyckich), gry planszowe, LARPy i RPG oraz gry elektroniczne i e-sport.

W związku z powyższym zaktualizowaliśmy przedziały uczestników na liście wydarzeń, ponieważ coraz więcej imprez wpada w przedział „powyżej 5000”, a jednak trudno nam stawiać te imprezy zaraz obok Pyrkonu czy IEM-u. Na razie nie aktualizujemy imprez na naszej liście, które się już odbyły, skupiamy się na tych, które dopiero mają się odbyć, ale nie jest wykluczone, że przejrzymy ostatnie 2-4 lata i jednak to poprawimy. Obecnie wszystkie imprezy z przeszłości z przedziałem powyżej 5000 otrzymały przedział 2000-5000.

Powyższe zostało zainicjowane przez cenny feedback jaki do nas dotarł. Jeżeli macie dalsze pomysły czy uwagi dotyczące działania portalu Konwenty Południowe zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub kanał „❓║pomysły-i-sugestie” na naszym serwerze Discord.

Tagged Under

Podobne artykuły