Hohoho!
Jako, że święta i prawie pół roku naszej działalności czas na małe info podsumowujące. Niektórzy z Was, trafiając na odpowiedni moment mogli zauważyć pewne dziwne rzeczy przydarzające się stronie. Wszystko było jak najbardziej pod kontrolą :-). Udało się nam ulepszyć funkcjonalności o sortowanie w kalendarzu konwentowym, piękniejsza galeria, formularz kontaktowy w sklepie przypinkowym, nieco poprawione menu główne i inne malutkie rzeczy, których większość nawet nie zauważy a nas kosztowały sporo roboty :P. Mam nadzieję, że docenicie ten nawał pracy, nawet jeżeli go nie widzicie ;-). Ponadto dodaliśmy jeszcze kilka pozycji do kalendarza na 2014 (w kolejce są jeszcze trzy konwenty, ale to już jutro).

Przypominam o rekrutacji do ekipy. Potrzebujemy redaktorów, fotografów, zbieraczy informacji i techników od strony itp. Jeżeli chcecie do nas dołączyć, kontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy na stronie (po prawej stronie), oraz tutaj, wysyłając nam na fanpage wiadomość prywatną.

Oczywiście muszę też podziękować Wam, że z nami jesteście i że jest już ponad tysiąc lajkujących! Nie spodziewałbym się takiego obrotu sprawy jeszcze kilka miesięcy temu ;-). To niesamowicie dopinguje nas do dalszej pracy.

Ostatnią sprawą jest ogłoszenie parafialne. Pewnie już zauważyliście, ale i tak powiem. Konwenty Południowe, nie piszą tylko o południu! Piszemy i informujemy Was o imprezach fantastycznych i mangowych w całej Polsce! Jest to oczywiście jeszcze więcej pracy, ale też ekipa wciąż rośnie ;-). A nazwa? Jak najbardziej ma sens. W końcu wywodzimy się z południa! Ale nie znaczy to, że północ zostanie zaniedbana :-).

Pozdrawiamy i szczerze dziękujemy oraz życzymy szczęśliwych i pogodnych świąt,
Ekipa Konwenty Południowe.

PS. Gigantyczne podziękowania należą się naszemu grafikowi, który mimo niewiarygodnie dużego wkładu w KP, pragnął pozostać anonimowy. Wielka to szkoda, ale muszę uszanować jego życzenie.

PS2. Zdjęcie udostępnione jest z neta. Nie znalazłem autora, więc nie jest w żaden sposób podpisane. Jeżeli znajdzie się takowy to z ochotą je otaguję ;-).

Tagged Under

Podobne artykuły