Hej,
Mała przerwa w niusowaniu z powodów osobistych. Od dziś wracamy do gry :-). Po pierwsze, chciałbym podziękować Wam za 600 like :-). Jest to niesamowity wynik biorąc pod uwagę to jak krótko istniejemy. Chciałem do BXmass dobić do 300 do konkursu z przypinkami a od 500 zrobić kolejny konkurs xD. Jednak przerośliście moje najśmielsze oczekiwania. Dlatego też powstała dla Was strona www.Konwenty-Poludniowe.pl i Kalendarz Konwentowy. Nie wiem czy wiecie, ale możecie komentować kalendarz (każdy konwent z osobna) przez facebooka! Wystarczy zjechać w dół na stronie informacji konwentowej (po kliknięciu nazwy konwentu w tabelce kalendarza) i już można zostawić po sobie ślad choćby deklarując swoją obecność czy też wypytać o szczegóły :-).


Około tygodnia przed BX-em napiszę jeszcze do osób, którym winien jestem przypinkę za konkurs, żeby ustalić sposób jej odbioru :-).


Przypominam też, że poszukujemy ludzi do ekipy Konwenty Południowe. Wyszukiwaczy informacji, ludzi jeżdżących na konwenty i robiących zdjęcia oraz relacje (gwarantujemy wejściówki na część z nich). Jak się zgłosić? Wystarczy napisać wiadomość do Fanpage, albo skorzystać z formularza kontaktowego na stronie WWW (po prawej stronie pod przewijającymi się logami).


Pozdrawiam i dziękuję, że z nami jesteście, A.

Tagged Under

Podobne artykuły