Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Oprócz programu, jako, że ZjAva już tuż tuż, mamy newsa z najważniejszymi informacjami z ostatniej chwili ;-). Najważniejszym z nich jest zmiana miejsca konwentu! A.

„Więcej zjAvy w zjAvie!
Zmiana miejsca, udostępnienie programu , premiera „S/Lay w/Me” i premiery Portalu. Wiele nowych informacji tuż przed rozpoczęciem 5 edycji warszawskiego minikonwentu:
- Przenosiny do większej lokalizacji w Gimnazjum 48 przy ul. Deotymy 25/33 przez co Games Room zwiększa powierzchnię do blisko 1000 m kwadratowych.
- można już oglądać prelekcyjno-konkursowo-LARPową tabelę programową
- podczas zjAvy odbędzie się premiera i pokazy niezależnego systemu RPG „S/Lay w/Me” produkcji Rona Edwardsa, uznanego twórcy gier niezależnych, przewidziana wyłącznie dla dwóch osób. Pozwala wcielić się w role Bohatera, Potwora i Kochanka, których losy splatają się ze sobą w niesamowitych przygodach, niemalże odrealnionych przygodach.
- podczas konwentu odbędą się premiery 2 dodatków do Neuroshimy Hex: Neodżungla oraz Nowy Jork
Więcej informacji na http://zjava.pl"


Tagged Under