Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Antykonwent Rafineria 2016 znów w natarciu. Tym razem dosyć zbiorcze info dotyczące zgłoszeń postaci. Przede wszystkim swoje postacie możecie zapisywać w formularzu tutaj:
ZGŁOŚ POSTAĆ
Jednak zanim to zrobicie, warto zapoznać się z settingiem, czyli zajawką fabularną, światem etc. Ten z kolei znajduje się tutaj:
SETTING

Na koniec ciekawostka. Jeżeli oddaliście w 2016 kawałek siebie (oddanie krwi, płytek, osocza, szpiku lub organu), możecie okazać kwitek organizatorom i otrzymać gratisowy MedPack. Coś jak mikropłatności, tylko w swoich flakach. Nie powiem, pomysłowa rzecz ;-). Więcej szczegółów na ten temat pod kolejnym linkiem:
ODDAJ KREW I DOPAKUJ POSTAĆ