Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Impreza cosplayowa i Gra o tron HBO w jednym? Pewnie, czemu nie! Jeżeli nie wiecie jak pożegnać wakacje, to zapraszamy do Krakowa już 10-11 września na Game of Thrones - Cosplay NIGHT. Za najlepsze kreacje oczywiście przewidziane są nagrody.

Jak organizatorzy zadbają o klimat? Przede wszystkim specjalnym menu oraz muzyką, która będzie wprowadzała nas w odpowiedni nastrój. Jeżeli nie masz stroju, to także nie jest duży problem, gdyż na miejscu będą czuwali charakteryzatorzy, dbający, by wszyscy choć w minimalnym stopniu mogli wczuć się w rolę.

Postaramy się informować Was na bieżąco o dalszych postępach wydarzenia, jednak już teraz zapowiada się naprawdę dobrze!