Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Na tegorocznym Falkonie i tym razem nie zabraknie dwóch konkursów, które na stałe wpisały się już w krajobraz tego lubelskiego konwentu. A skoro ów konwent coraz bliżej, warto powiedzieć o nich słów kilka.

Larpy Najwyższych Lotów to konkurs, w którym oceniana jest nie tylko oryginalność scenariusza, ale również przygotowanie postaci i sposób prowadzenia rozgrywki. Tegoroczny motyw przewodni to: Najlepsze kasztany są na placu Pigalle! – czyli spiski, tajne stowarzyszenia i agenci wywiadu, a twórcy mają za zadanie stworzyć tajną siatkę powiązań, która w równym stopniu angażowałaby wszystkich uczestników.

NERD z kolei oceni Wasz sposób prowadzenia sesji RPG. Tutaj punktowane będą takie aspekty, jak współpraca z innymi, gra aktorska, czy zrozumienie konwencji gry. Musicie się jednak szybko decydować, bowiem liczba uczestników jest ograniczona!