Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Przypominamy, że od środy możecie zgłaszać się do pomocy przy tegorocznej edycji konwentu NiuCon. Jak zapewne wiecie, bycie helperem to odpowiedzialne zadanie, jednak w zamian możecie liczyć na kilka profitów.

A na jakie konkretnie? Przede wszystkim na nocleg w sali na terenie imprezy, specjalny identyfikator, koszulki i oczywiście przekąski. Osoby działające jako helperzy nie muszą ponadto kupować akredytacji w przedsprzedaży. Wpłacają jedynie kaucję, która zwrócona zostanie po zakończeniu imprezy.

Jeżeli zatem czujecie, że jesteście w stanie sprostać temu wyzwaniu, zajrzyjcie tutaj, gdzie znajdziecie formularz zgłoszeniowy, jak również regulamin i bardziej szczegółowe informacje.