Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nie możecie doczekać się konwentu Ziemie Jałowe? Do lipca jeszcze trochę czasu zostało, ale dla tych, którzy już teraz chcieliby przenieść się do świata wykreowanego przez Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny, istnieje możliwość zarezerwowania sobie miejsca poprzez dokonanie przedpłaty. Cały czas trwa też nabór postaci do larpa.

Cena wcześniejszej akredytacji wynosi 100 zł za cały konwent i 60 zł na samego larpa (4-6 lipca). Osoby zainteresowane jedynie programem zapłacą w przedpłacie 50 zł (7-9 lipca). Dla porównania ceny wejściówek zakupionych na miejscu będą wynosić odpowiednio 120, 70 i 60 zł.

Przedpłaty możecie wysyłać na konto:

78 2030 0045 1110 0000 0325 3730

Zagłębiowski Klub Fantastyki postapokaliptycznej OUTPOST

Tytuł przedpłaty: cel statutowy- Imię Nazwisko- ksywa

Wpłat należy dokonać do 11 czerwca. Po tym czasie obowiązywać już będzie wyższa cena za wszystkie wejściówki.

11 czerwca to także ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń swoich postaci. Dokonać tego możecie tutaj.