Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Najbliższe dni wakacji nie zapowiadają się ciekawie? Przyszłorocznemu świadectwu przydałby się "boost" w postaci zaświadczenia o wolontariacie? A może po prostu przemawia do was oferta otrzymania niebieskiej koszulki, bo w szafie nic nie ma a w sklepach drogo? 

Kielecki Sabat Fiction-Fest proponuje szybki kurs w helperowaniu wraz z bonusami pokroju darmowej wejściówki, zaświadczenia o wolontariacie lub legendarnego błękitnego podkoszulka. Dodatkowo, organizatorzy naciskają na fakt iż większość helperów zostaje na dłużej- kilka kolejnych edycji i urodzinowych imprez współpracowników. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z wyżej wspomnianymi organizatorami, o ile nie są w tym momencie zajęci farbowaniem koszulek.

Logo Sabat Fiction-Fest