Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Wielkopolski postapokaliptyczny konwent Łyżkon, w tym roku odbywający się w Mieczewie pod Poznaniem, przedłużył możliwość wykupienia akredytacji w promocyjnej cenie. Pierwotny termin na dokonanie przedpłaty obowiązywał do 1 września, jednak organizatorzy poinformowali, że z uwagi na sporą liczbę miejsc w ośrodku zdecydowali się go zmienić. Obecnie, aby otrzymać akredytację, należy zapłacić 50 PLN i zgłosić się za pośrednictwem specjalnego formularza. Można to zrobić do 10 września.

Jest jeden haczyk: osoby, które nie zarejestrowały się do końca pierwotnego terminu akredytacji nie dostaną personalizowanej łyżki z grawerunkiem własnego pseudonimu na niej. Na pocieszenie, do 3 września można składać zamówienia na koszulki konwentowe (25 PLN). Będą one do kupienia także na terenie samego konwentu, jednak w nieco wyższej cenie (30 PLN) i bez gwarancji dostępności odpowiedniego rozmiaru. Łyżkon 2017 odbędzie się w przedostatni weekend września.