Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Gnieźnieńskiej Fantasmagorii żadnemu fanowi fantastyki nie trzeba chyba przedstawiać. Dziewięć edycji, dziewięć bardzo udanych lat wypełnionych pasją i zaangażowaniem sprawiły, że wydarzenie to stało się już swoistym klasykiem w naszym kalendarzu. Prelekcje, konkursy, sesje RPG, LARP, pokazy cosplay, sala mangowa, warsztaty, sale z grami planszowymi — tego i więcej doświadczyć możecie w czasie Fantasmagorii.

Wydarzenie to jednak, nieważne z jak dużą bazą fanów i stałych gości, nie może się odbyć bez bezinteresownej pomocy wolontariuszy, którzy z miłości do fantasy oraz dla własnej satysfakcji pomagają doprowadzić Fantasmagorię do sukcesu. Dlatego też, właśnie rozpoczęło się poszukiwanie wolontariuszy chętnych do tworzenia historii gnieźnieńskiego konwentu. Zgłoszenia składać można do czternastego stycznia, podążając za linkiem zamieszczonym pod artykułem.

Serdecznie zachęcamy do użyczenia ręki i głowy organizatorom - bo kto wie, może za rok będziesz jednym z nich?

[Kliknij tutaj aby przejść do ekranu zgłoszeń]

LOGO FANTASMAGORIA