Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nie jest możliwe, abyście nie słyszeli o nim chociaż raz w życiu. Autor popularnego cyklu „Japonia oczami fana”, entuzjasta kultury japońskiej oraz bloger, Paweł Musiałowski, dla pasjonatów magazynu CD-Action znany jako MrJedi, pojawi się jako gość specjalny na tegorocznej edycji konwentu Kawaii Time!

W czasie swojego panelu będzie on odpowiadał na pytania na temat swoich podróży oraz pasji, a także, jeżeli zapytacie grzecznie, może udzielić Wam kilku rad dotyczących pisania artykułów oraz większych publikacji (przypominamy, że pan Paweł jest publikującym autorem, a jego książkę zakupić można w lokalnym Empiku).

Bilety na Kawaii Time wciąż można rezerwować — termin upływa 5 lutego, więc jeżeli pasjonuje Was prawdziwe oblicze Japonii, serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Logo Kawaii Time