Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Został już tylko miesiąc do święta miłości, a w związku z tym również do Aishiteru 2018 – najbardziej walentynkowego konwentu dla fanów mangi i anime! Od niedawna trwają zgłoszenia punktów programu na to wydarzenie.

Zgłaszać można atrakcje wszelkiego typu, od wykładów, przez wiedzówki, po różnego rodzaju gry i zabawy. Atrakcje mogą twać od 1 do 4 godzin. Organizatorzy nie informują o żadnych ograniczeniach, jednak jest to konwent skupiający się na temacie walentynek, więc prawdopodobnie atrakcje związane z motywem przewodnim będą miały największą szansę na akceptację. Zgłoszenia trwają do 1 lutego.

Oprócz zgłoszeń na punkty programu niedługo ruszą również zgłoszenia na helperów (od 10 stycznia) oraz na konkurs cosplay (20 stycznia).

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania punktów pogramu oraz do udziału we wrocławskim Aishiteru w dniach 10-11 lutego 2018 r.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.