Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

W dniach 14-15.04.2018 w Cieszynie odbędą się Kregulcowe Dni: Studencka Intryga 2018, objęte patronatem Konwentów Południowych. Jest to konwent stworzony przez fanów dla fanów - fantastyki, kultury dalekowschodniej i tym podobnych.

Konwent zostanie podzielony na dwie strefy – otwartą (bezpłatną), w której odbędą się koncerty, gry, zabawy, zajęcia artystyczne, muzyczne, piknik, wystawy itd. oraz strefę konwentową (odpłatną), z noclegiem wliczonym w cenę. Tutaj znajdziemy warsztaty, spotkania autorskie, konkursy (w tym konkurs cosplay), zajęcia artystyczne, gry i zabawy, sale tematyczne i więcej.

Kregulcowe_Dni