Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Istnieją na świecie słowa, które budzą w nas świetne wspomnienia. Parasole mogą kojarzyć się z pierwszą randką przerwaną kroplami deszczu, filiżanka z zabawnym popołudniem spędzonym w kawiarni ze znajomymi, a Johnny Walker, oprócz rozgrzewającego whisky o tej samej nazwie, już niedługo zacznie nam przypominać chwile spędzone na Kawaii Time.

Pisarz Johnny Walker, autor powieści fantastycznych i przygodowych, a także opowiadań sensacyjnych został ogłoszony gościem specjalnym tegorocznej edycji Kawaii Time! Debiutując w 2011 wraz z wydaniem serii Survival War, szybko zyskał on sławę nie tylko z powodu powieści, ale także opowiadań.

W imieniu organizatorów, Johnny'ego oraz całej redakcji zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia w dniach 10-11 lutego! 

logo kawaii time