Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nie na wszystkie choroby jest lekarstwo, ale na prawie wszystkie działają leki przeciwbólowe. Podobnie jest z organizacją konwentów – nie zawsze da się zapobiec przeciwnościom losu, ale można zastosować rozwiązanie, które pomoże w utrzymaniu konwentu „na powierzchni”.

W świetle takiego wstępu możemy ogłosić, że Prusakon 2018 zmienia swoją datę z 9 czerwca na 2 czerwca i przesuwa się o tydzień wcześniej niż planowano.

Lokalizacja, godziny oraz ceny biletów nie ulegają zmianie, jedynie wasze bilety komunikacji miejskiej lub PKP będą musiały być przerezerwowane.

W imieniu organizatorów przepraszamy za utrudnienia oraz życzymy świetnej zabawy na Prusakonie odbywającym się o około 168 godzin wcześniej.

Logo Prusakon