Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Nawet na konwencie nie samą fantastyką człowiek żyje, na co dowodem jest wyjątkowa atrakcja na tegorocznym Festiwalu Sabat Fiction-Fest. Podczas imprezy odbędzie się koncert klasyki polskiego rocka, zespołu prosto z ziemi Świętokrzyskiej – Ankh – który zagra w Centrum Kongresowym Targów Kielce, a dokładnie w sali OMEGA. Na festiwalu wystąpią również zespoły Kostur oraz Zwierzę Natchnione.

Dla przypomnienia dodamy, że Festiwal Sabat Fiction-Fest jest konwentem skierowanym do wszystkich fanów fantastyki, gier i szeroko pojętej popkultury. Odbędą się atrakcje dla miłośników literatury, filmu, planszówek, gier komputerowych, cosplayu czy mangi i anime. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17 – 19 sierpnia w Kielcach, a wejściówka 3-dniowa kosztuje 40 zł.

Logo Festiwalu Sabat Fiction-Fest 2018