Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

17-19 sierpnia w Częstochowie odbędzie się V edycja Medalikonu – konwentu dedykowanego miłośnikom fantastyki, mangi i anime. Impreza będzie odbywała się na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Częstochowie.

 

Program imprezy obfituje w spotkania autorskie z pisarzami, cały wachlarz prelekcji i paneli dyskusyjnych w tematyce szeroko pojętej fantastyki, science-fiction, historii, baśni, horroru, mangi, anime i kultury japońskiej.

Wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in. Johnny’ego Walkera – pisarza fantasy, twórcy świata „Lud Moroi”, autora „Survival Wars”, „Kolegów” i „Oblicza Bestii”, Rafała Cuprjaka – autora powieści „Po drugiej stronie”, czy Daniela Nogala, będącego twórcą „Malajskiego Excalibura” i „Betelowej Rebelii”.

Poza tym na Medalikonie pojawi się cały szereg różnego typu bloków i paneli. Uczestnicy będą mogli bawić się na bloku literackim, popkultury, naukowym, gier planszowych i elektronicznych. Nie zabraknie sesji RPG, LARP-ów, warsztatów, konkursów, koncertów i pokazów. Znajdą się też grupy rekonstrukcyjne.

Przeprowadzony zostanie również konkurs cosplay, do którego wciąż można się zgłosić!
Regulamin
Formularz dla pojedynczego uczestnika
Formularz dla grupy

Istnieje również możliwość zgłoszenia się na helpera, wystawcę i twórcę programu.
Formularz dla helpera
Formularz dla wystawcy
Formularz dla twórcy programu

Akredytacje
Bilet 3-dniowy – 30 zł
Piątek – 15 zł
Sobota – 20 zł
Niedziela – 5 zł

 

Banner wydarzenia Medalikon