Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

AUDYCJA ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU.

Jako że nasza działalność dotyczy stricte konwentów i innych imprez podobnych, dla ułatwienia Wam życia, chcielibyśmy zaproponować Wam trzy grupy na facebooku, które wciąż trzymają się swojej tematyki, a nie spamem, przy tym są całkiem użyteczne :-).

Pierwsza z nich to „Znajdź Konwentowicza". Na czym to polega? To proste. Grupa ta jest czymś na zasadzie Spotted. Jeżeli zapomnieliście wziąć numeru od ładnej brunetki(blondynki, rudej, inne) na ostatnio odwiedzonym evencie, ta grupa jest idealna do szukania swojej nowej znajomej :-).

Drugą polecaną przeze mnie grupą jest „Galerie Konwentowe". Jeżeli szukasz zdjęć z konwentu, to z pewnością je tutaj znajdziesz ;-).

Trzecią użyteczną społecznością jest „Znajdź swoje zdjęcia z konwentu". Nazwa od razu sugeruje nam, do czego służy. Przydatne szczególnie dla cosplayerów, z którymi masa ludzi robi sobie zdjęcia.

Zapraszam do dołączania :-). A.
Tagged Under