Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

To już w ten weekend w Tczewie będzie miał miejsce konwent Tetcon 2014! W związku z tym organizatorzy zamieścili na swojej stronie plan godzinowy atrakcji, gdzie to możemy sprawdzić co dla nas przygotowano. Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym roku czeka na nas wiele turniejów jak i konkursów, co może być ciekawą opcją dla lubujących się w rywalizacji!
Warto jeszcze wspomnieć o wieczornym koncercie w pubie Kolektyw, który na pewno ucieszy fanów cięższych brzmień. Przez cały czas trwania imprezy będą dostępne także takie atrakcje jak chociażby Ultrastar, Rock Band czy Dance Dance Revolution czyli znany DDR.
Reasumując - na pewno nie będziecie się nudzić! Cena wejściówki też jest bardzo zachęcająca - jedynie 10zł za całe dwa dni konwentu w związku z czym myślę, że warto się pojawić.
My tam będziemy - a wy? ;-)
M.

Tagged Under