Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Czy wiecie, że możecie już zakupić wejściówkę na Konwent NiuCon? Za całość zapłacicie 50 złotych, a za tylko piątek 25, sobotę 35, a niedzielę 10. Rezerwacje wejściówek wykonujecie przez system Rezerwix.

NiuCon odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia we Wrocławiu. Wciąż jednak nie wiemy w jakim miejscu dokładnie. Pojawicie się?

Przypominamy również o trwaniu II etapu naszego konkursu, w którym można wygrać wejściówkę właśnie na NiuCon! Na najlepsze rymowanki możecie głosować do poniedziałku (8 czerwca) do godziny 20:00! Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage w przyklejonym poście.

Tagged Under