Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

A teraz kilka informacji o Opolconie, które powinny przekonać Was do przyjazdu. Dla przypomnienia, konwent odbędzie się 20 - 22 w Opolu (nikt by na to nie wpadł, co ;-)?). Tym razem będą dostępne dwa budynki co przekłada się na zniesiony limit miejsc noclegowych.

Kolejnym newsem są goście:
Jacek Komuda, Paweł Majka, Magdalena Kozak, Aneta Jadowska (oficjalny fanpage), Michał Cholewa, Kobieta Ślimak, Stanisław Mąderek, Johny Walker, Jakub „Dem” Dębski oraz Piotr „Ramel” Koryś.


Jest też coś, czego wcześniej nie było, czyli konkurs cosplay, na który można się zgłaszać do 8 listopada. Wszelkie formularze znajdziecie na stronie www.opolcon.pl

Tagged Under