Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 07 lipca 2015

Zdjęcia z konwentu Medalikon 2015 - Marcus

Witamy!

Oto kilka zdjęć z częstochowskiego konwentu fantastyki z małym blokiem mangowym od ekipy Salt Lake - Medalikon 2015. To już kolejna edycja imprezy dla okolicznych miłośników fantasy oraz animu i mangu, która rośnie z roku na rok coraz silniej. Osobiście byłem bardzo zadowolony z tej imprezy i przypominała te malutkie, eksluzywne meety sprzed kilku lat. Zdjęcia zostały wykonane przez Marcus Photography oraz Monikat.

Wszystkie prośby oraz zażalenia adresować pod fanpage Konwentów Południowych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania i oznaczania się.

wtorek, 07 lipca 2015

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi