Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 24 sierpnia 2021

Zdjęcia z LARPa Ziemie Jałowe 2021: Droga do Dogan - Gac

Przechadzasz się po pustkowiach spokojnie... No, powiedzmy, że spokojnie. Każdy kto choć raz tam był wie jak jest. Na Twojej drodze nagle pojawia się dziki fotograf. Hah, a co tam! Postanawiasz go zagadać, w końcu zdjęcie to świetna pamiątka. Krótka gadka, ustawiasz się ze swoim gnatem na tle znalezionego w pobliżu wraku samochodu. Twój nowy znajomy wyciąga aparat, klika coś tam, nie wiesz sam co, celuje w Ciebie i... co? Już kolejna edycja Ziem Jałowych minęła?! Fak, okazuje się, że spotkałeś najwolniejszego fotografa po tej stronie wastelandu! Jesteś oburzony, zniecierpliwiony, ale to nie ma znaczenia. I tak już dawno zapomniałeś, że miał Ci pokazać jak wyszło zdjęcie. Teraz jednak cieszysz się, że je dostałeś i możesz sobie przypomnieć stare czasy i tamtem dzień.

Po tym krótkim wstępie już chyba nie muszę Ci mówić o co chodzi, hm? Tak, to ja, Twój najwolniejszy fotograf postapokaliptycznego światka. Z radością przypomnę Ci jak to było w 21 w miasteczku zwanym Dogan. Zapraszam więc, klapnij sobie na chwilę i powspominaj tę edycję, gdy Ziemie Jałowe pierwszy raz odbywały się gdzieś indziej niż na Kopalni w Grodźcu. /Gac aka Internet Explorer

wtorek, 24 sierpnia 2021

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi