Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2014 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
19.09.2014 - 21.09.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Zamość, ul. Sienkiewicza 22a (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji)
Adres
Opis:

O wydarzeniu wprost ze strony www: "Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez nas, czyli Zamojskie Stowarzyszenia Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość.
Zamojski konwent może poszczycić się długą i całkiem ciekawą historią, która sięga już 12 lat wstecz. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama: dobra zabawa z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą cię wspólne zainteresowania.
Jeśli w jakimś stopniu interesujesz się fantastyką (również mangą i anime) – czytasz, oglądasz, grasz z planszówki, gry RPG, LARPy... albo jeśli po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało. Zapraszamy.
W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, konkursy (z nagrodami takimi jak gry i książki). Ponadto otwarty będzie console room i całodobowy gamesroom z grami planszowymi do wypożyczenia.
Więcej szczegółowych informacji będzie pojawiać się sukcesywnie na stronie głównej i naszym profilu na facebooku.
Do zobaczenia we wrześniu!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10