Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2014

Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2014 - Konwenty Południowe
Data:
19.09.2014 - 21.09.2014
Adres:
Zamość, ul. Sienkiewicza 22a (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji)
Kategoria:
Fantastyka
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Ocena:
0/10
Opis:
O wydarzeniu wprost ze strony www: "Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez nas, czyli Zamojskie Stowarzyszenia Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość.

Zamojski konwent może poszczycić się długą i całkiem ciekawą historią, która sięga już 12 lat wstecz. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama: dobra zabawa z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą cię wspólne zainteresowania.

Jeśli w jakimś stopniu interesujesz się fantastyką (również mangą i anime) – czytasz, oglądasz, grasz z planszówki, gry RPG, LARPy... albo jeśli po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało. Zapraszamy.

W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, konkursy (z nagrodami takimi jak gry i książki). Ponadto otwarty będzie console room i całodobowy gamesroom z grami planszowymi do wypożyczenia.

Więcej szczegółowych informacji będzie pojawiać się sukcesywnie na stronie głównej i naszym profilu na facebooku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Na tym wydarzeniu spotkasz: