Baltikon 2014

Baltikon 2014 - Konwenty Południowe
Kategoria:
Mieszane
Data:
13.09.2014 - 14.09.2014
Adres:
Sopot, ul. Polna 16/20 (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej)
Przewidywana liczba uczestników:
brak danych
Opis:
Konwent Mangi i Fantastyki Baltikon to największa, cykliczna impreza o tematyce fantastycznej i popkulturalnej na Pomorzu. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Edukacji bez Granic oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie, a partnerują nam między innymi: Gdański Klub Fantastyki, Maginarium.pl i Gdańskie Stowarzyszenie Fantastyki `Alkor`.

Konwent skierowany jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym oraz dorosłych. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 800 uczestników z całej Polski, dla których przygotowaliśmy blisko 450 godzin atrakcji trwających łącznie podczas jednego, wyjątkowego weekendu.
Tegoroczna, czwarta już, edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 13-14 września 2014r. w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. W programie oczekiwać można różnorodnych atrakcji takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi ze światów literatury, popkultury, czy internetu. Nie zabraknie też nagród w licznych konkursach i turniejach. Program został skupiony w blokach programowych: Mangi i Anime, Naukowym, RPG, Planszówkowym, LARPowym, eSportowym oraz wielu innych.

Życzymy fantastycznej imprezy! Do zobaczenia!"
Linki:
Dodaj do:

Ocena:
0/10