Baltikon 2014

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Baltikon 2014. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!?

Baltikon 2014 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Mieszane
Kategoria
13.09.2014 - 14.09.2014
Data
brak danychbrak danych
Przewidywana liczba uczestników
Sopot, ul. Polna 16/20 (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej)
Adres
Opis:

Konwent Mangi i Fantastyki Baltikon to największa, cykliczna impreza o tematyce fantastycznej i popkulturalnej na Pomorzu. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Edukacji bez Granic oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie, a partnerują nam między innymi: Gdański Klub Fantastyki, Maginarium.pl i Gdańskie Stowarzyszenie Fantastyki `Alkor`.


Konwent skierowany jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym oraz dorosłych. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 800 uczestników z całej Polski, dla których przygotowaliśmy blisko 450 godzin atrakcji trwających łącznie podczas jednego, wyjątkowego weekendu.
Tegoroczna, czwarta już, edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 13-14 września 2014r. w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. W programie oczekiwać można różnorodnych atrakcji takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi ze światów literatury, popkultury, czy internetu. Nie zabraknie też nagród w licznych konkursach i turniejach. Program został skupiony w blokach programowych: Mangi i Anime, Naukowym, RPG, Planszówkowym, LARPowym, eSportowym oraz wielu innych.


Życzymy fantastycznej imprezy! Do zobaczenia!"

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10