Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

NiuCon X

NiuCon X - Konwenty Południowe
Data:
01.12.2018 - 02.12.2018
Adres:
Wrocław, ul. Braniborska 57 (Elektroniczne Zakłady Naukowe)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Pełna wejściówka z noclegiem: 50 zł
Sobota: 35 zł
Niedziela: 10 zł

Przewidywana liczba uczestników:
500-1000
Ocena:
0/10
Opis:

To już ostatni NiuCon. Miał się odbyć za niespełna 2 tygodnie w dacie zbliżonej do tej, którą miał 10 lat temu podczas swojej pierwszej edycji. Jednak życie pisze inne scenariusze i Main Org trafił do szpitala na kilka tygodni, gdyż cukrzyca zaatakowała oczy. Impreza stanęła pod znakiem zapytania, gdyż ze szpitala można by było nad nią pracować, ale nie jak się prawie nie widzi. Trzeba było festiwal przesunąć o kilka tygodni, ale wtedy kolidowałby z innym projektem nad którym pracujemy, z innym MainOrgiem. Więc postanowiliśmy połączyć je!
Tak więc w tym samym czasie, w tym samym mieście, w tym samym miejscu odbywać się będzie podwójna impreza - NiuCon X i X-Mas Time 2018.

Czym dla was jest X? Niewiadomą? Tajemnicą? Rzymską dziesiątką? Oznaczeniem tajnych akt z UFO? Czymkolwiek by nie było, oto NiuCon X~! Ostatni, dla fandomu! Z tej okazji będziemy mieli dla was kilka ciekawostek i niespodzianek. Oto jedna z nich!

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe