NiuCon X

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem NiuCon X. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

NiuCon X - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
01.12.2018 - 02.12.2018
Data
500-1000500-1000
Przewidywana liczba uczestników
Wrocław, ul. Braniborska 57 (Elektroniczne Zakłady Naukowe)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

Pełna wejściówka z noclegiem: 50 zł
Sobota: 35 zł
Niedziela: 10 zł

Opis:

To już ostatni NiuCon. Miał się odbyć za niespełna 2 tygodnie w dacie zbliżonej do tej, którą miał 10 lat temu podczas swojej pierwszej edycji. Jednak życie pisze inne scenariusze i Main Org trafił do szpitala na kilka tygodni, gdyż cukrzyca zaatakowała oczy. Impreza stanęła pod znakiem zapytania, gdyż ze szpitala można by było nad nią pracować, ale nie jak się prawie nie widzi. Trzeba było festiwal przesunąć o kilka tygodni, ale wtedy kolidowałby z innym projektem nad którym pracujemy, z innym MainOrgiem. Więc postanowiliśmy połączyć je!
Tak więc w tym samym czasie, w tym samym mieście, w tym samym miejscu odbywać się będzie podwójna impreza - NiuCon X i X-Mas Time 2018.

Czym dla was jest X? Niewiadomą? Tajemnicą? Rzymską dziesiątką? Oznaczeniem tajnych akt z UFO? Czymkolwiek by nie było, oto NiuCon X~! Ostatni, dla fandomu! Z tej okazji będziemy mieli dla was kilka ciekawostek i niespodzianek. Oto jedna z nich!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 5 (Gerard „Alchelor” Vetinari, MSilverHorsem, Sebastian „Sabat” Sabat, Sosna, Tonayo)