Konwenty Południowe - Relacje

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Przygotowaliśmy dla Was na naszym kanale aż dwie wideorelacje z tegorocznego Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Możecie je obejrzeć na naszym kanale na YouTube lub po prostu w tym poście ;-).

 


Odsłony: 414
Wiele osób pyta nas o nagrania z występów na konkursie cosplay podczas konwentu Love Anime! 2016. Odpowiadamy: Występy już są na naszym kanale! Znajdziecie je na udostępnionej playliście :-). Miłego oglądania!

Odsłony: 786
Cosplay Music Review jest już na youtube. Oczywiście chodzi nam o pokaz z konwentu XmasCon w Krakowie, który odbył się w zeszły weekend. Zobaczcie jakie stroje mogliśmy ujrzeć na najlepszym świątecznym konwencie w Polsce.
Odsłony: 644
Widzieliście na razie tylko zdjęcia, a teraz czas na nagrania z konkursu cosplay na konwencie XmasCon w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do oglądania i łapkowania naszego kanału!
Odsłony: 647
Hej!
W zalewie materiałów z Poznańskiego Japaniconu, prezentujemy Wam nasz Cosplay Music Video, który stworzyliśmy na tym właśnie wydarzeniu wraz z wieloma bardzo pomocny strójmakerami. Zapraszamy do oglądania, rozpowszechniania i lajkowania!

Odsłony: 651
A my jeszcze zarzucimy tematem. Konwent NiuCon i nasz Cosplay Music Video ;-).

Odsłony: 900
Ciekawi cosplayów spacerujących po terenie konwentu RYUcon? Mamy dla Was pokazówke w formie Cosplay Music Video:

Odsłony: 666
Skoro już jesteśmy przy zapowiedziach, zobaczcie co przygorował dla nas Jagacon! Jak dla mnie, czyste mistrzostwo. Ta fabuła, te pościgi i wybuchy! Ale nie będę przecież spojlerował. Sami obejrzyjcie.

PS. Podoba Wam się moda na takie zapowiedzi konwentów?

Odsłony: 609
SkierCon już niebawem, więc warto dowiedzieć się nieco więcej o konwecie. Możecie to zrobić tradycyjnie, po prostu odwiedzając naszą stronę www i wyszukać odpowiednią pozycję w kalendarzu lub wyszukiwarce. Jednak znacznie ciekawsze będzie obejrzenie tej zapowiedzi na youtube:

Odsłony: 609
Kończąc już materiały z Magnificonu, zamieszczamy ostatnie cosplayowe występy. Młodzi, piękni i początkujący, czyli "Cosplay Debiut" w pełnej krasie! Miłego oglądania!

Odsłony: 664