Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Wiosna jeszcze w pełni nie rozkwitła, pogoda nie zawsze pozwala na opuszczanie zakątków ciepłego domu, a ty nie masz co czytać? W takim razie przybywamy z dobrą wiadomością – z dniem 16.04 dostępna jest darmowa antologia Fantazmaty! Po niemal roku od rozpoczęcia projektu, mamy przyjemność zaprezentować wyniki pracy zespołu tworzącego tą publikacje. 20 opowiadań, 11 miesięcy pracy i wysiłek ponad 100 osób – wszystko to dla tego jednego momentu.

Antologia Fantazmaty zrodziła się z czystej pasji. Pierwszy tom to projekt non-profit, przygotowany w całości przez wolontariuszy, chcących przybliżyć czytelnikom polską fantastykę od jej najlepszej strony. Obok znanych i lubianych twórców, takich jak Agnieszka Hałas, Magdalena Kucenty, Paweł Majka czy Andrzej Sawicki, w antologii znalazły się także konkursowe prace piątki autorów znajdujących się dopiero na początku literackiej drogi. Usiądź wygodnie i przygotuj się na niezapomnianą podróż po planach astralnych, równoległych światach, dalekich krajach i do… sąsiedniego miasta. Twoimi towarzyszami będą śmiech i wzruszenie, magia i nauka, realizm i fantazja. Przede wszystkim jednak czeka cię dobra zabawa

Antologia dostępna jest do pobrania w dwóch formatach, ePub, tutaj, oraz mobi, tutaj.

Okładka antologii Fantazmaty