Wystartował już nabór na postacie tła do zbliżających się edycji The Witcher School! Informacja ta z pewnością zainteresuje nie tylko fanów Wiedźmina, ale również wszystkich wielbicieli fantastyki oraz LARPów.

 

The Witcher School to cykliczny LARP osadzony w uniwersum z sagi Andrzeja Sapkowskiego. Uczestnicy spędzają razem trzy dni w zamku, wcielając się w adeptów przechodzących wiedźminśkie szkolenie. Zgłoszenia na NPC umożliwiają wsparcie tego projektu własnym doświadczeniem i umiejętnościami, a jednocześnie uczestniczenie w zabawie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia i dotyczą tylko osób pełnoletnich. Poszukiwane są osoby o wszelakich umiejętnościach, których zadaniem będzie wcielenie się w m. in. nauczycieli, bardów, czarodziejki i inne postacie ze świata Wiedźmina. Dla osób przyjętych, organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, a w niektórych przypadkach również wynagrodzenie. Nabór dotyczy zarówno edycji polskich, jak i międzynarodowych, zatem poszukiwane są także osoby z dobrą znajomością języka angielskiego. Możliwe jest zgłoszenie się do jednej lub kilku edycji.

Jest to naprawdę unikatowa szansa na dołączenie do zespołu odpowiadającego za tworzenie The Witcher School, nabycie nowych doświadczeń i poznanie ciekawych ludzi.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Grafika LARP-a The Witcher School

Źródło: The Witcher School

Tagged Under