Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Abra Kadabra? Avada Kedavra? Bibbidi Bobbidi Boo? Jak pewnie zauważyliście, w świecie magii niektóry z nas umoczyli tylko palec u stopy i uciekli z krzykiem. Są jednak także tu prawdziwi pasjonacji machania różdżką i ubierania się w czubate tiary (przypominamy że długie, czarne, szpiczaste nakrycia głowy są kanonicznie częścią uniwersum Harrego Pottera, więc trzymajmy się znanej zasady im wyższe tym lepsze.) narzucając na siebie koc udający szaty. Nie uciekliście jeszcze? Z przyjemnością więc możemy ogłosić że tegoroczny HarryCon 2017 został objęty patronatem Konwentów Południowych!

Jeżeli nie przekonał was mój drobny monolog na temat mody w której nie powinno się wychodzć na ulicę, być może przekoa Was lista potencjalnych atrakcji? Co powiecie na: prelekcje, występy, wystawy, konkursy, koncert, a co najlepsze, jedzenie rodem z Hogsmeade? Dla nas to trzy razy tak, widzimy się w Ostaszewie!

 

Logo HarryCon 2017