Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

pokusa arcylicza okladkaWydawnictwo Copernicus Corporation podało datę premiery polskiej edycji kultowej już przygody do Warhammer Fantasy Roleplay: „Pokusa Arcylicza”, którą Konwenty Południowe mają zaszczyt objąć patronatem.

Oprócz obszernego scenariusza rozgrywającego się na terenie Księstw Granicznych, na 144 stronach podręcznika w twardej oprawie znajdziemy także informacje o rozkładzie sił w samych Księstwach, o starożytnym imperium Nehekhary, nowych przeciwników, pomysły na pułapki wraz z mechaniką ich konstruowania, nowe choroby, klątwy i wiele, wiele więcej.

Grobowiec nieumarłego władcy stanie otworem przed poszukiwaczami przygód już 7 października 2017 roku. Do tego czasu podręcznik dostępny będzie w przedsprzedaży pod tym adresem: http://copcorp.pl/pl/p/Pokusa-arcylicza/201

Tagged Under