Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

wciaz cie widzeŚwiat po apokalipsie kojarzy się zazwyczaj ze skażoną, pozbawioną życia planetą, na której jedynym celem jest przetrwanie. Daniel Waters w swojej nowej książce „Wciąż cię widzę” dementuje ten pogląd, tworząc własną wizję świata po katastrofie.

Na skutek Wydarzenia wśród ludzi zaczęły „żyć” również duchy. Początkowo nieszkodliwe, z czasem zaczynają stanowić coraz większe zagrożenie. Dwoje uczniów, Veronica i Kirk, próbuje zrozumieć ten fenomen i pomóc duchom w odejściu do świata zmarłych. Odkrywają, że jeden z nauczycieli pracujący w ich szkole nie może zaakceptować śmierci córki ani faktu, że nie powróciła ona jako duch. Uznaje więc, że brakuje jej ciała, które mogłaby opętać. Postanawia więc jakieś dla niej zdobyć. Za cel obiera Veronicę...

Premiera książki 30 stycznia.

Tagged Under