Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Dzisiaj na platformie wspieram.to wystartowała kampania gry „Ravehard: Magiczna Gra Karciana”. W świecie Labamba podczas techno imprezy, na której zebrali się wszyscy magowie i czarodziejki, dochodzi do morderstwa Arcymaga. Według praw rządzących Labambą, zabójca Arcymaga, choćby nie wiadomo jak był pijany, staje się Darkcymagiem sprowadzającym Ciemność na cały świat. A czym rozproszyć ciemność? Dobrą zabawą, dużą ilością brokatu, laserami i muzyką techno. Skacowani i zmęczeni czarodzieje muszą połączyć siły, założyć odblaskowe czapeczki detektywów i rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa nim dojdzie do tragedii.

 

„Ravehard” jest grą przeznaczoną dla 3-5 osób. W trakcie trzech rund gracze muszą ze sobą współpracować, żeby pokonać wszelkie przeszkody i niebezpieczeństwa, jednocześnie cały czas wysnuwając podejrzenia co do mordercy. A będzie to trudne, gdyż uczestnicy zabawy na samym początku otrzymują pewne przedmioty, które mogą być dowodem winy albo zapewniać alibi. Przedmioty te można podrzucać innym, aby oczyścić się z podejrzeń. Każdy może być mordercą, zdrajcą i knuć niecne plany. Jeśli drużyny wygrają wszystkie trzy rundy, mogą wskazać mordercę i obezwładnić go; jeśli im się to nie uda, Darkcymag sam się ujawni i zapoluje na graczy. Zwycięstwo odnosi ta drużyna, która wygra ostatnie starcie. Dzięki połączeniu blefu, dedukcji, tradycyjnej karcianki i kooperacji gra zapewnia pełną napięcia rozgrywkę podobną do „Munchkina”, „Magic: The Gathering” czy „Hero Realms”.


„Ravehard” pozwala na 60 minut zabawy, a na zawartość składa się 160-275 unikalnych kart pozwalających na zróżnicowaną rozgrywkę.


Kampanię można wspierać tutaj

Logo Ravehard

Tagged Under