Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Kolejna edycja Zakonek już 13-15 sierpnia 2021 roku! Organizowany przez Zakon Świętego Płomienia konwent postapokaliptyczny odbędzie się w Brzegu na terenie opuszczonego lotniska w Skarbimierzu. Organizatorzy zbierają już ostatnie zgłoszenia!

Lubisz ciepłe piwo i zimną karkówkę? Skwierczących na ogniu heretyków? Mini LARP-y, postapo gry i zabawy, dzikie tańce na paletach i tosty z cebulką? Bar La Kurwa zaprasza!

Na miejscu imprezy znajdziesz parking, pole namiotowe i budynki do spania. Organizatorzy oferują również napoje oraz ciepłe i zimne jedzonko.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz do 18 lipca. Nie ma możliwości zakupu akredytacji na miejscu! Koszt imprezy to 60 złotych

Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj. Program wydarzenia podamy wkrótce!

Nie czekaj, wypełnij formularz, Bar La Kurwa czeka na Ciebie!

Zakonki 2021